FOTOGRAFIA

  • Portretowa
  • Biznesowa
  • Kobieca
  • Reportażowa
  • Koncertowa

o mnie

Jarosław Bodył fotograf

W fotografii zawsze dążę do perfekcji. Umożliwia mi to nie tylko profesjonalny sprzęt, ale przede wszystkim własne umiejętności i kilkuletnie doświadczenie fotograficzne. Doświadczenie początkowo zdobywane metodą prób i błędów, bez dodatkowych szkół i kursów, ale sukcesywnie wzbogacane o nowe kadry.

W fotografii, jak i w życiu, fascynuje mnie wiele dziedzin. Jestem typem osoby, która nie potrafi skupić się wyłącznie na jednej tematyce. Jednakże moim ulubionym i dominującym tematem fotografii jest człowiek…To właśnie praca z ludźmi jest moim “tlenem”, który dodaje mi sił, zapału i energii do życia oraz dalszej pracy…

Specjalizuję się w fotografii portretowej oraz kobiecej, które uwalniają moją pasję tworzenia. Nieobcy jest mi także reportaż, gdzie stojąc z boku lub pośród ludzi dostrzegam to “niewidoczne” dla innych i zatrzymuję je w kadrze. Dzięki doświadczeniu wyniesionemu z pracy w środowisku biznesowym potrafię też lepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby ludzi biznesu. Zainspirowało mnie to do rozpoczęcia przygody z fotografią biznesową/wizerunkową.

Do swojej pracy podchodzę zawsze pełen entuzjazmu, pomysłów oraz profesjonalizmu. W każdym z realizowanych projektów daję 100% swojego zaangażowania. Potrafię również słuchać klientów i dopasować się do ich potrzeb.

Sądzę, że najlepiej o mnie i mojej twórczości świadczą jednak moje zdjęcia. Są warte więcej niż tysiąc moich słów, dlatego zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. A jeżeli mój styl fotograficzny przypadnie Tobie do gustu, zapraszam do kontaktu. 

Zainspirowało Cię to zdjęcie? Zgłoś się po lepsze!