FOTOGRAFIA

  • Portretowa
  • Biznesowa
  • Kobieca
  • Reportażowa
  • Koncertowa

FOTORELACJA

W dzisiejszych czasach zdjęcia to nieodłączny element każdego wydarzenia… Żyjemy w kulturze obrazkowej, w której najsilniej przemawiają do Nas atrakcyjne treści wizualne. Siła obrazu szczególnie widoczna jest w Internecie.

Jest to też jeden z powodów, dla których warto zadbać o wysokiej klasy zdjęcia eventowe. Pozwalają one nie tylko utrwalać i przedłużać nasze wspomnienia – ale kreują też pozytywny wizerunek naszej marki lub wydarzenia. Szeroki wachlarz zastosowań umożliwia czerpanie niewątpliwych korzyści – także na długo po zakończeniu samego eventu…

JEŚLI ORGANIZUJESZ

SPOTKANIE BIZNESOWE

SZKOLENIE

WARSZTATY

KONFERENCJĘ

TARGI BRANŻOWE

IMPREZĘ FIRMOWĄ

IMPREZĘ SPORTOWĄ

KONCERT

INNY EVENT

ZAINWESTUJ

…w profesjonalną oprawę fotograficzną Twojego wydarzenia.

Pamiętaj, że to
COŚ WIĘCEJ  niż tylko ZDJĘCIA…

Fotorelacja to moc dodatkowych, realnych korzyści:

UWIECZNISZ EVENT W SPOSÓB PROFESJONALNY
Podstawowym zadaniem fotografii jest funkcja dokumentacyjna. Profesjonalny i kreatywny fotoreportaż jest przedłużeniem zorganizowanego eventu. Pozwala uczestnikom powracać wspomnieniami do minionego wydarzenia. Nasza pamięć jest ulotna, a zdjęcia nieśmiertelne.
ZBUDUJESZ I UTRWALISZ POZYTYWNY WIZERUNEK
Atrakcyjne zdjęcia niewątpliwie pomogą Tobie zbudować pozytywny wizerunek - firmy lub organizowanego wydarzenia. Mają one ogromny wpływ na to - czy i jak zostaniesz zapamiętany po evencie.
WYPROMUJESZ (SIĘ)
Zdjęcia z eventów to idealne narzędzie dla skutecznej promocji firmy / wydarzenia. Wykorzystując na różnych polach zwiększysz też zasięg reklamy i dotrzesz do szerszego grona ludzi.
ZWIĘKSZYSZ SPRZEDAŻ
Profesjonalny fotoreportaż - to nie koszt - a inwestycja. Szczególnie warto mieć to na uwadze - jeśli cyklicznie organizujesz spotkania / szkolenia. Interesujące zdjęcia są zachętą dla nieobecnych czy też jeszcze niezdecydowanych. Widząc klimatyczne zdjęcia z poprzednich edycji - ludzie chętniej przyjdą na kolejne eventy. A poza tym jak Cię widzą ... tak Ci płacą!
PRZYCIĄGNIESZ UWAGĘ
Jeden obraz wyraża więcej niż 1000 słów. Zdjęcia z efektem ``WOW`` potrafią skutecznie przyciągać uwagę odbiorców. Być może wśród nich też i mediów lub przyszłych uczestników / sponsorów?
WYRÓŻNISZ SIĘ Z TŁUMU
Świetne zdjęcia staną się wyróżnikiem Twojego eventu / biznesu. Dzięki profesjonalnym, kreatywnym ujęciom - pokazującym i wywołującym pozytywne emocje - wyróżnisz się na tle konkurencji, która jeszcze nie doceniła wartości profesjonalnego fotoreportażu.
ZWIĘKSZYSZ ZAANGAŻOWANIE
Ludzie kochają zdjęcia z eventów. Zarówno oglądać je, odnajdywać się na nich, komentować. Publikacja zdjęć oraz ich odpowiednia promocja w social mediach uruchomi lawinę udostępnień i pozytywnych komentarzy. Zarówno wśród osób obecnych jak i nieobecnych na evencie. Stwórz zdjęciowy ``viral`` i wykorzystaj go do promocji minionych i przyszłych działań.
ZBUDUJESZ ZAUFANIE
Dbając o profesjonalną fotorelację zdobędziesz także zaufanie odbiorców, przyszłych klientów, partnerów biznesowych. Podejmując decyzje zakupowe, szczególnie w Internecie, często kierujemy się zaufaniem do marki - zadając sobie pytanie ``Czy warto im zaufać?``. Wysokiej klasy zdjęcia pomagają w budowaniu wiarygodności.
ZYSKASZ CONTENT MARKETINGOWY
Zdjęcia mają wysoką wartość marketingową. Możesz je wykorzystać przy promocji swojej firmy / kolejnych eventów. Czy to na stronie internetowej, w social mediach, w newsletter-ach. Ludzie kochają treści wizualne. Sam tekst to często zbyt mało.

CO MÓWIĄ O MNIE INNI?

REKOMENDACJE

Jeśli szukasz fotografa, który ma duże poczucie estetyki i dobrej kompozycji to polecam Jarosława! Świetnie się z nim współpracuje, a zdjęcia, które robi urzekają wiele osób. Biznesowe podejście na luzie, to właśnie w Jarku lubię najbardziej. A może chcesz zdjęcia i obsługę w j. niemieckim? Jarosław zapewnia to i to, szereg umiejętności sprawia, że Jarosław doskonale odnajduje się w wielu biznesach. Ja na pewno będę jeszcze zgłaszać się do niego! Dziękuję za dobrą komunikację i współpracę!

Agnieszka Wnuk

Organizatorka LinkedIn Local Poznań
Jarek ma oko. A dla fotografa to kluczowe. Pierwszy raz widziałąm jego prace z LinkedIn Local i zachwycił mnie wyczuciem chwili. Zaprosiłam go, by udokumentował jedno ze spotkań Towarzystwa Biznesowego w Poznaniu i zdjęcia, jaki otrzymaliśmy były świetnej jakości i z pomysłem. Co ciekawe - oprócz reportażówki Jarek sprawdza się też w sesjach biznesowych. Obejrzyjcie sobie zdjęcia Julita Kazimierczak z ``Po zdrowie z Julitą``. Polecam gorąco współpracę z Jarkiem!

Marta Kaszyńska

Prezes klubu Towarzystwa Biznesowe SA
Zaprosiłam Jarka do projektu ``Extreme Public Speaking``, czyli projektu w którym ludzie uczą się efektywnie mówić do grup ludzi. I nie tylko. I była to bardzo wymagająca praca, ponieważ Jarek musiał oddać wiele emocji, które towarzyszyły uczestnikom warsztatu w loży prezydenckiej, gdzie przygotowywali się ćwicząc na małych scenach oraz wejść na 70 metrów wysokości - na samą koronę poznańskiego stadionu, gdzie wszystkich uczestników czekała mowa finałowa i gdzie mieli zwieńczenie całego warsztatu. Jestem bardzo zadowolona, zdjęcia mówią same za siebie. Uczestnicy mogli się odnaleźć na każdym fantastycznym ujęciu. A z Jarkiem będziemy jeszcze współpracować. Polecam serdecznie.

Joanna Janowicz

Ekspert komunikacji interpersonalnej i doradca biznesowy

WIĘCEJ FOTORELACJI

Zainspirowało Cię to zdjęcie? Zgłoś się po lepsze!