FOTOGRAFIA

  • Portretowa
  • Biznesowa
  • Kobieca
  • Reportażowa
  • Koncertowa

Zaufali mi

Zaufali mi

Przesympatyczny fotograf z wielką pasją. Fotografuje z zaangażowaniem a efekty sesji są wręcz magiczne.
Szczerze polecam 🙂

Patrycja

modelka
Kreatywny i bardzo profesjonalny fotograf! Zdjęcia są wykonane tak piękne, że dla mnie postprodukcja jest zbędna 🙂 W swoją pracę wkłada całe serce, jest b. zaangażowany i cierpliwy a także otwarty na prośby i pomysły wizażysty. Każde zdjęcie jest inne, każde cenne, trudno wybrać najlepsze. Polecam w 200%!

Lamara

wizażystka
Fotograf o niesamowitym potencjale oraz wielu koncepcjach które mają dusze i opowiadają historie. Współpraca na medal - Osoba godna polecenia !!!!!!!

Agata

modelka
Największy plus sesji? Zero skrępowania podczas sesji. Przed planowanymi zdjęciami z płytami winylowymi i innymi, w których konieczne było pozbycie się górnej części bielizny, Jarek rozmawia z modelką, radzi, podsuwa pomysły, wszystko po to by czuć się maksymalnie komfortowo. Ten fotograf ma ogromną klasę, takt, jest bardzo ambitny.

Basia

modelka
Jarek to pierwszy PRAWDZIWY fotograf który wziął mnie pod swoje skrzydła. Nie mam zatem większego porównania, ale współpraca z nim to czysta przyjemność. Miła atmosfera, swoboda rozmowy i wzajemnego przedstawiania wspólnych pomysłów. Podczas sesji wstępnie przeglądamy zdjęcia - jeśli jakieś jest nie tak - kasujemy. Jarek doskonale rozumie, że coś może się w nas nie podobać. Szczerze i fachowo doradzi, jeśli w danej stylizacji/pozie nie wygląda się korzystnie. Pomoże. Co tu więcej mówić: po prostu bardzo gorąco polecam!

Basia

modelka
Ciekawa pierwsza współpraca, jestem bardzo zadowolona z jej efektów. Jarek to bardzo cierpliwy fotograf. Świetnie dogadywał się z modelką podczas zdjęć. Myślę, że to nie nasza ostatnia wspólna sesja 🙂 Polecam!

Nina

wizażystka
Bardzo pozytywnie !
Spontaniczna sesja z pięknymi efektami ! Współpraca bardzo owocna, a przy tym miło spędzony czas, same plusy 🙂
Jarek to wspaniały fotograf, wprowadza bardzo przyjemną, swobodną atmosferę podczas sesji. Zaangażowany, pomysłowy i cierpliwy. Jestem jak najbardziej na TAK !
Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja do współpracy i większej dawki UŚMIECHU 🙂

Anita

modelka
Cudowny fotograf 😉 Świetna atmosfera podczas sesji zero stresu, a efekty są zachwycające. POLECAM jak najbardziej !! 😀

Marta

modelka
Typowy profesjonalista! Wczuwa się w to co robi całym sobą, mówi jasno czego oczekuje, ale potrafi wysłuchać i Twoich pomysłów. 🙂 Sympatyczna atmosfera. Na pewno nie skończy się to na tej jeden współpracy! 🙂

Estera

modelka
Bardzo pozytywna współpraca 🙂 sesja niby nieco spontaniczna, a jednak dobrze przemyślana i zaplanowana. Jarek to bardzo miły facet, z którym czas minął błyskawicznie, nagle ponad 3h zleciało , a on wciąż miał jeszcze pełno pomysłów do zrealizowania! a efekty - WOW, na prawdę jestem zadowolona. 🙂 zdecydowanie polecam tego pana i tylko czekać na wiosnę i plener! 😉

Ania

modelka
Fotograf jest bardzo miły i sympatyczny. Sesja przebiegła bardzo sprawnie pomimo warunków atmosferycznych. Dzięki koncepcji, którą wymyślił zdjęcia są niepowtarzalne. Na sesji panuje luźna atmosfera, bez stresu.
Polecam 🙂

Monika

modelka

Zainspirowało Cię to zdjęcie? Zgłoś się po lepsze!